Voorstelling korpsen 1-3: 13.30 uur | Disc. | Sect. | Afd. | RB | LC | AvK | JP | % | ||
1 | Showkorps O&V Nuenen | Nuenen | D | 3 | M | 83,29 | 82,86 | 86,40 | 83,20 | 83,79 |
2 | Drumband van Kon. Fanfare De Eendracht | Hamont-Lo | A | 1 | M | 77,83 | 81,00 | 88,75 | 88,00 | 83,00 |
3 | Spielmannszug Hattstedt | Hattstedt | A | 4 | M | 92,67 | 92,67 | 89,00 | 89,50 | 91,30 |
Voorstelling korpsen 4-6 14.25 uur | ||||||||||
4 | Fanfarenzug Dresden e.V. | Dresden | B | 2 | H | 89,58 | 89,57 | 91,25 | 92,00 | 90,15 |
5 | Showkorps Concento | Breda | D | 3 | M | 78,43 | 76,86 | 82,00 | 84,60 | 80,00 |
6 | Drumband Harmonie Slikkerveer | Ridderkerk | FK(A) | 1 | H | |||||
Voorstelling korpsen 7-10 15.25 uur | ||||||||||
7 | Koninklijke Fanfare Vrede & Eendracht Kachtem | Kachtem | B | 3 | M | 86,88 | 87,38 | 79,00 | 78,00 | 86,10 |
8 | Drumband Kon.Fanfare Sint-Cecilia Kanne | Kanne | A | 1 | H | 95,00 | 95,00 | 92,00 | 90,75 | 93,55 |
9 | Kon. Fanfare De Eendracht Hamont- Lo | Hamont-Lo | B | 3 | M | 87,08 | 87,30 | 88,00 | 89,00 | 87,38 |
10 | Spielmannszug Hattstedt | Hattstedt | D | 4 | M | 83,71 | 84,43 | 85,20 | 82,60 | 84,00 |
Voorstelling korpsen 11-15 16.40 uur | ||||||||||
11 | Hettstedter Spielmannszug "Blau Weiss" 1919 e.V. | Hettstedt | A | 4 | H | |||||
12 | Calypso Zwevegem | Zwevegem | D | 3 | H | |||||
13 | Spielmannszug Rödemis e.V. | Husum | A | 4 | H | |||||
14 | Tamboerkorps Sint-Cecilia Zegge | Zegge | A | 1 | H | 92,33 | 90,67 | 91,25 | 91,75 | 91,50 |
15 | Fanfarenzug des KSC Strausberg e.V. | Strausberg | B | 2 | H | 92,35 | 91,00 | 88,75 | 88,00 | 91,00 |
Proclamatie: 18.00 uur |
Wedstrijdschema maandag 6 juni 2022
Voorstelling korpsen 1-4: 13.34 uur | Disc. | Sect. | Afd. | RB | LC | AvK | JP | % | ||
1 | Drumfanfare Jong Leven | Gerwen | FK(A) | 3 | M | |||||
2 | Drumline St. Nicolaas en St. Antonius | Budel | FK(A) | 1 | M | |||||
3 | Fanfarenzug Dresden e.V. | Dresden | A | 2 | H | 92,33 | 92,67 | 95,25 | 94,25 | 93,40 |
4 | Hettstedter Spielmannszug "Blau Weiss" 1919 e.V. | Hettstedt | A | 4 | H | 88,00 | 87,83 | 88,50 | 89,00 | 88,25 |
Voorstelling korpsen 5-7 14.30 uur | ||||||||||
5 | Spielmannszug Rödemis e.V. | Husum | A | 4 | H | 94,17 | 94,17 | 90,75 | 91,25 | 92,90 |
6 | Drumband Harmonie Slikkerveer | Ridderkerk | A | 1 | H | 91,17 | 90,67 | 89,25 | 90,50 | 90,50 |
7 | Jachthoorn- en Trompetterkorps Edelweiss | Heerlen | FK(D) | 2 | M | |||||
Voorstelling korpsen 8-11 15.26 uur | ||||||||||
8 | Hettstedter Spielmannszug "Blau Weiss" 1919 e.V. | Hettstedt | D | 4 | H | 82,14 | 81,14 | 79,20 | 78,40 | 80,46 |
9 | Drumband El Fuerte Koksijde | Koksijde | A | 1 | M | 86,17 | 87,17 | 86,25 | 88,25 | 86,90 |
10 | Red Hackle Pipe Band and Dancers | Antwerpen | A | 4 | H | 86,00 | 85,86 | 80,00 | 78,00 | 83,15 |
11 | Showkorps Wilhelmina Sleeuwijk | Sleeuwijk | FK(A) | 3 | H | |||||
Voorstelling korpsen 12-16 16.37 uur | ||||||||||
12 | Spielmannszug Rödemis | Husum | D | 4 | H | 83,29 | 82,43 | 90,20 | 90,00 | 85,88 |
13 | Drumband Koninklijke Fanfare Kempenbloei Achel | Achel | A | 1 | H | 96,00 | 96,17 | 93,75 | 92,50 | 94,90 |
14 | Fanfarenzug des KSC Strausberg e.V. | Strausberg | D | 2 | H | 90,00 | 90,00 | 92,20 | 90,40 | 90,54 |
15 | Db. Kon.Schutterij St.-Sebastiaan St.-Huibrechts-Lille | St.-Huibrechts-Lille | A | 1 | H | 95,67 | 95,83 | 91,75 | 92,00 | 94,20 |
16 | Jachthoorn- en Trompetterkorps Edelweiss | Heerlen | B | 2 | H | 92,45 | 92,15 | 92,00 | 92,00 | 92,25 |
Proclamatie: 18.00 uur |
Kampioenen der Lage Landen
- Middelbare afdeling
- Discipline A - Mars: Spielmannszug Hattstedt e.V., Hattstedt (D)
- Discipline B - Mars en Concert: Kon. Fanfare De Eendracht, Hamont-Lo (B)
- Discipline D - Show: Spielmannszug Hattstedt e.V., Hattstedt (D)
- Hogere afdeling
- Discipline A - Mars: Drumband Kon. Fanfare Kempenbloei, Achel (B)
- Discipline B - Mars en Concert: Jachthoorn- en Trompetterkorps Edelweiss, Heerlen (NL)
- Discipline D - Show: Fanfarenzug des KSC Strausberg e.V., Strausberg (D)
Trofee André Rijcken
- Middelbare afdeling: Spielmannszug Hattstedt e.V., Hattstedt (D)
- Hogere afdeling: Drumband Kon. Fanfare Kempenbloei, Achel (B)
Ereprijzen
Stad Hamont-Achel - Beste Tamboer-Majoor: Lennert Schreel, El Fuerte Koksijde (B)
Provincie Limburg - Beste buitenlands korps: Fanfarenzug Dresden e.V., Dresden (D)
VLAMO - Beste binnenlands korps: Drumband Kon. Fanfare Kempenbloei, Achel (B)
Vlaanderen - Beste algemene presentatie: Fanfarenzug Dresden e.V., Dresden (D)